O nas

AWA Eko to firma produkcyjno-handlowa opierająca swój rozwój na solidnych podstawach wiedzy inżynierskiej oraz najwyższej jakości produktach i usługach.Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę, produkowanego przez naszą firmę, sprzętu służącego do ochrony środowiska przed rozlewami i skutkami rozlewów olejowych oraz substancji ropopochodnych.Produkowane przez nas wyroby mają szerokie zastosowanie. Można je używać zarówno na wodzie jak i na lądzie, w działaniach profilaktycznych jak i do skutecznej likwidacji szkód powstałych na skutek wycieków olejowych i ropopochodnych.

Zakres działalności

Krótki opis aktualnej działalności firmy. Opis dystrybuowanych produktów i usług.

produkcję i dystrybucję sprzętu do usuwania rozlewów olejowych z wód powierzchniowych, gruntowych i gruntu

prace o charakterze projektowo wdrożeniowym

Korzystają z naszych usług

Produkty firmy AWA Eko są używane przez znane przedsiębiorstwa i instytucje w całej Polsce m.in.: stocznie morskie, stocznie śródlądowe, jednostki wojskowe, jednostki straży pożarnej, stacje paliw, wiele innych przedsiębiorstw, w których występują zagrożenia wycieku substancji olejowych i ropopochodnych.
 
Wyroby naszej firmy uzyskały bardzo dobrą opinię Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska oraz Urzędu Morskiego w Gdyni.
 
Co dla nas bardzo ważne – z  naszych koncepcji korzysta Państwowa Straż Pożarna w wielu regionach Polski.

Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu

Napoleon Bonaparte